Francuski holandski cjeloviti film The Donnie Knockers


 


 



https://rqzamovies.com/m10172.html



 


 


Zemlja - Velika Britanija


Leslie Mills


?anr - U?as



Ne mo?e ?ekati. Donnie Yen je nevjerojatan glumac borila?kih vještina. Je li to pravi film ili samo miješanje scena.


 


Zašto ne mogu samo napraviti Genie u punom CGI kao Thanos. Scott Adkins u Ip Manu. PRODANO. Vidim ovo.


 


Volio sam Aladinovog zlo?inca Mozenratha. Kunem se da sam vidio tipa koji je igrao jafara na mojoj benzinskoj postaji. Zašto ovo zapravo izgleda kao neka toplina. Nema nepoštivanja prema Will Smithu, ali volio bih da je Robin Williams ?iva. Disney: Oslobodi prikolicu za aladdina Me: mislim da ?e biti flop Disney. Ja: gledam prikolicu Disney. Ja: prona?ena mrtva Volim u disneyu.


 


Kada John Wick ka?e da je to bilo samo štene. Prokleta Donnie Yen još uvijek ide na 55. Yeahh Volite sebe ljubiti sebe mir ??.


Naš kapetan se stvarno potrudio da izgleda normalno


Je li ovo film ili TV emisija. La?ni. prikolica. OMG. ovo je moj # 1 nad Osvetnikom za 2019. više od Kralja lavova.


Pretpostavljam da bi Genie mogao pretvoriti Aladdina u svje?eg princa


Donnie je još uvijek najbolji ip ?ovjek. Nije to bila samo štene. Bila je to John Wicks Puppy Lady ????. Dopinder i kapetan divite se istom filmu? Potvr?en je Deadpool na završnici. Wing chun, Ip Man. Neo, Morpheus, puno oru?ja. što još treba osobi za sre?u. Ho?eš li imati zlatni o?iljak u filmu? Lol.


 


 


 


مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

imagination عسل عیسی خان Lola انیمه‌آباد زندگی فروشگاه دکتر حاتمی زیرپوش ضد عرق طراحی و چاپ آریا Jessica